Sposoby na tanie loty

No comments

Są różne sposoby na złapanie dobrej okazji. Najpopularniejszymi z nich są na pewno aplikacje mobilne i strony internetowe typu Fly4Free, które ułatwiają nam podróże po kosztach.

1.Aplikacje mobilne:

PushApp  – aplikacja przesyła nam informacje o nowych ofertach, jakie zostały umieszczone na stronach które uprzednio subskrybowaliśmy.

26610077_1500083090110676_1731809901_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Wyszukiwarki lotów:

Skyscanner  – strona ta służy jako porównywarka lotów. Dodatkowo wyposażona jest w funkcje ofert last minute, która ułatwia nam zorganizowanie niespodziewanego wypadu zagranice. 

Bez tytułu

KAYAK –  strona ta służy jako porównywarka lotów. Dodatkowo pokazuje nam oferty Multi – City, czyli przelot przez parę miast by dotrzeć do głównego celu. Nierzadko bywa to bardziej korzystną opcją niż bezpośredni lot np. Warszawa – Tokio. 

dfd

3,Strony z promocjami:

Fly4Free – strona ta jest tworzona prze ludzi którzy kochają podróże nie zawsze za duże pieniądze. Znajdziemy na niej masę promocji lotniczych z Polski i nie tylko. Strona porusza wszelkie modne tematy związane z podróżami, takie jak zmiany w liniach lotniczych, sugerowane plany podróży i masę innych artykułów na temat taniego podróżowania.

gg

Wakacyjni Piraci – oferta bardziej skierowana do rodzin i zorganizowanych turystów masowych, którzy wolą lecieć już na gotowe i jedynym zmartwieniem będzie zrobienie przelewu. Portal wakacyjnipiraci.pl oferuję wycieczki międzynarodowe we wszystkie strony świata w dość przystępnych cenach.

ggf

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s