ŻYJ MARZENIAMI!

Każdy z nas ma marzenia, jeden większe inny trochę bardziej przyziemne. Lecz czy każdy z nas je realizuje? Czy jednak na siłę nie robimy wszystkiego, bo odwlekać je na później.

Często słyszę  „Warto żyć marzeniami”, jest to kłamstwo na które dużo osób przystaje. Powiem wam że nie warto nimi żyć, one są po to by je realizować, a nie o nich myśleć. Samym myśleniem nic nie zdziałasz. Tylko jeszcze bardziej się od nich oddalisz. Jeśli chcesz mieć super sportowy samochód, to zacznij na niego odkładać. Pragniesz zwiedzać świat, poznawać nowe kultury i ludzi. Nic prostszego, pakujesz plecak i wsiadasz w pierwszy lepszy pociąg. Jeśli tylko otworzysz się na świat, to on przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Gdybym rok temu, tylko gdybał. Co jak bym nie zobaczył. Gdzie bym nie pojechał, nie było by mnie dziś tu. Siedział bym pewnie z kolegami w „Presji” kończąc kolejne piwo, a tak mogę być z wami. Zabierać was w coraz to dalsze podróże, zasypywać was masą nowych zdjęć, filmów czy wpisów na blogu.

P.S. Na zakończenie zapraszam was do obejrzenia krótkiego filmu, który jest podsumowaniem ubiegłego roku. Mam nadzieje że będzie też motywacją dla was w walce o własne marzenia.

Polaczek w Podróży.

Żyj marzeniami – film

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s