Żyj marzeniami

No comments

Każdy z nas ma marzenia, jeden większe inny trochę bardziej przyziemne. Lecz czy każdy z nas je realizuje? Czy jednak na siłę nie robimy wszystkiego, bo odwlekać je na póżniej.

Często słyszę  “Warto żyć marzeniami”, jest to kłamstwo na które dużo osób przystaje. Powiem wam że nie warto nimi żyć, one są po to by je realizować, a nie o nich myśleć. Samym myśleniem nic nie zdziałasz. Tylko jeszcze bardziej się od nich oddalisz. Jeśli chcesz mieć super sportowy samochód, to zacznij na niego odkładać. Pragniesz zwiedzać świat, poznawać nowe kultury i ludzi. Nic prostszego, pakujesz plecak i wsiadasz w pierwszy lepszy pociąg. Jeśli tylko otworzysz się na świat, to on przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Gdybym rok temu, tylko gdybał. Co jak bym nie zobaczył. Gdzie bym nie pojechał, nie było by mnie dziś tu. Siedział bym pewnie z kolegami w “Presji” kończąc kolejne piwo, a tak mogę być z wami. Zabierać was w coraz to dalsze podróże, zasypywać was masą nowych zdjęć, filmów czy wpisów na blogu.

P.S. Na zakończenie zapraszam was do obejrzenia krótkiego filmu, który jest podsumowaniem ubiegłego roku. Mam nadzieje że będzie też motywacją dla was w walce o własne marzenia.

Polaczek w Podróży.

Żyj marzeniami – film

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s